<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=491714872515828&ev=PageView&noscript=1"/>
Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Firycznego
Co nowego

5 sposobów na koktajle

W okresie wyższych temperatur kiedy możemy mieć mniejszy apetyt, zdrowe koktajle mogą być odpowiednim rozwiązaniem jako dodatkowy posiłek oraz uzupełnienie płynów w ciągu dnia.

 

Poinżej prezentuję 5 przepisów na pyszne i zbilansowane posiłki.

Europejski Dzień Walki z Otyłością

22 maja przypada jeden z dni walki z otyłością. Według badań epidemiologicznych z roku na rok rośnie liczba osób z nadmierną masą ciała, dotyczy to zarówno dorosłych jak i młodzieży, a nawet małych dzieci. Problem nadwagi i otyłości to nie tylko kwestia wyglądu i samooceny, ale również realny problem zdrowotny, przyczyniający się do coraz większego rozwoju chorób cywilizacyjnych na świecie ...

Mielone z kalafiora

Warzywa w diecie nie muszę przybierać tylko postaci sałatek czy też surówek. Dzisiaj prezentuję Ci przepis na kotlety z kalafiora.

Dzień Matki w Poradni Fit Dietetyk℠

Zdrowie naszych najbliższych jest najcenniejszym skarbem! Dlatego zadbaj o ukochane osoby i podaruj im voucher na pierwszą wizytę u dietetyka. W prezencie bliska Ci osoba otrzyma profesjonalną usługę poradnictwa żywieniowego z opracowaniem miesięcznego planu żywieniowego w atrakcyjnej oprawie.

Czekoladowe naleśniki kakaowe z truskawkami i oreo

Masz ochotę na naleśniki i poszukujesz prostego i dobrze zbilansowanego przepisu? W tym artykule przedstawię Ci przepis na przepyszne naleśniki, które mogą być częścią Twojej codziennej, zdrowej diety.

8 maj - Światowy Dzień Walki z Rakiem Jajnika

Dzisiaj 8 maja obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem Jajnika. Rak Jajnika, jak każda choroba nowotworowa jest zagrożeniem dla naszego życia oraz zdrowia. Warto z tej okazji zwrócić uwagę na najcenniejszy aspekt naszego życia jakim jest nasze zdrowie i zrobić coś, aby o nie należycie zadbać. Zachęcam do regularnego wykonywania badań profilaktycznych oraz do monitorowania swojego stanu zdrowia. Poniżej prezentuję ...

Muffinki jajeczne ze szparagami

jeżeli kojarzycie muffinki tylko w wersji na słodko to najwyższa pora przekonać się także do wersji bardziej wytrawnej. 

 

Back

POKAŻ