<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=491714872515828&ev=PageView&noscript=1"/>
Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Firycznego
Co nowego

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą - 27 czerwca

Dzisiaj obchodzimy rocznicę odkrycia insuliny przez Fredericka Bantinga, jest to również Dzień Walki z Cukrzycą, choroby w której insulina odgrywa nierzadko kluczową i podstawową rolę. Taki dzień jest świetną okazją, abyśmy zwiększyli własną świadomość na temat swojego stanu zdrowia i podjęli działania prewencyjne, aby nie dopuścić do problemów z gospodarką glukozowo-insulinową.

Konsultacje dietetyczne w Oddziale Krwiodawstwa w Myślenicach

Dzisiaj miałem przyjemność przeprowadzić darmowe konsultacje dietetyczyne w Oddziale Krwiodawstwa w Myślenicach. Wśród osób zainteresowanych, przeprowadziłem analizę składu i masy ciała oraz przeprowadziłem wywiad dietetyczny, mający na celu weryfikacje poprawncyh nawyków żywieniowych. Każdy krwiodawca otrzymał także krótki raport podsumowujący obecny stan zdrowia i ewentualne błędy, które warto skorygować. Bardzo dziękuję świetnemu personelowi Oddziału Krwiodawstwa w Myślenicach, za możliwość uatrakcyjnienia akcji ...

5 sposobów na pasty kanapkowe z 5 składników

Dzisiaj chciałem się z podzielić się z Wami 5 prostymi przepisami na szybkie i smaczne pasty kanapkowe, które wprowadzą trochę świeżości do Waszej codzienności.

Dzień Ojca w Poradni Fit Dietetyk℠

Zdrowie naszych najbliższych jest najcenniejszym skarbem! Dlatego zadbaj o ukochane osoby i podaruj im voucher na pierwszą wizytę u dietetyka. W prezencie bliska Ci osoba otrzyma profesjonalną usługę poradnictwa żywieniowego z opracowaniem miesięcznego planu żywieniowego w atrakcyjnej oprawie.

5 sposobów na zdrowe kanapki

Kanapki to jedna z najprostszych i najpopularniejszych form na przygotowanie posiłku w różnych porach dnia. Dzisiaj prezentuje Wam 5 propozycji na kanapki z 5 składników.

Mleka kokosowe z dobrym składem

Udając się do sklepu warto świadomie wybierać produkty o lepszej jakości. Dzisiaj prezentuję zestawienie różnych mlek kokosowych o dobrym składzie, aby ułatwić Wam wybór podczas zakupów.

Omlet ze szparagami i wędzonym łososiem

Szparagi to ciekawe i smaczne warzywo, z którego warto korzystać w sezonie wiosennym. Dzisiaj przedstawiam Ci prosty przepis na wytrwawny omlet z zielonymi szparagami i wędzonym łososiem.

Back

POKAŻ