<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=491714872515828&ev=PageView&noscript=1"/>
Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Firycznego
Co nowego

5 sposobów na jogurt z dodatkami z 5 składników

Poniżej prezentuję Wam 5 prostych sposobów na wykorzystanie jogurtu jako smacznego posiłku w ciągu dnia. Przepisy te świetnie sprawdzą się jako propozycja drugiego dania lub podwieczorku.

Tonic Espresso

Kuchnia to cudowne miejsce by eksperymentować i poznawać potrawy które spożywamy na co dzień, w nowych formach i wariacjach. Dzisiaj biorę na tapetę kawę z której możemy przygotować bardzo ciekawy, a prosty Tonic Espresso.

Musli z dobrym składem

Oto przed Wami polecane przeze mnie Musli z dobrym składem

Ciasto z owocami sezonowymi

Korzystając z sezonu bogatego w świeże i smaczne owoce, przychodzę do Was z przepisem na jakże proste i smaczne ciasto z owocami sezonowymi :) .

Warzywa w diecie dziecka

Zastanawiałaś się jak przekonać swoje dziecko do spożywania warzyw? - Dzisiaj poznasz zalecenia Dietetyka względem problematyki spożycia warzyw wśród dzieci oraz metody które możesz zastosować w swojej codzienności.

Fit ciasto ze śliwkami

Korzystając z sezonu na śliwki, chciałem podzielić się z Wami przepisem na poste ciasto ze śliwkami.

Wędliny z dobrym składem

Kontynuując temat produktów cechujących się dobrym składem, które możemy wybrać podczas naszych zakupów postanowiłem dzisiaj wybrać na tapetę wędliny z dobrym składem. Oto prosta ściągawka z której możecie skorzystać przy kolejnej wizycie w sklepie 😊

Back

POKAŻ